חברתי מועדון צרכנות בע"מ

לפני כחצי שנה הוקמה חברה חדשה בשם חברתי מועדון צרכנות בע"מ שמטרתה להוות ארגון רכש מרכזי עבור העמותות והארגונים החברתיים (בדומה למודל החברה למשק וכלכלה של הרשויות המקומיות) ולהוות מועדון לקוחות/צרכנות לכל עובדי ומתנדבי העמותות והארגונים החברתיים.

החזון של החברה לנצל את כוח הקנייה המשותף לכל העמותות על מנת להוזיל מחירים עבור השירותים והמוצרים המרכזיים של העמותות, לייעל את תהליכי הרכש במוצרים ושירותים המרכזיים שהעמותות צורכות באופן שוטף, לבנות מועדון לקוחות לטיפוח ותגמול לעובדים והמתנדבים של המגזר השלישי.

כל עמותה שתצטרף לפעילות הכלכלית המשותפת תזכה ב cash back של כ 50% מהרווחים שיווצרו  בגין עמלות הרכישה של העמותה ובהתאם להיקף הרכישות של הארגון, העובדים והמתנדבים.

אנו מתייחסים לחברה זו כאל "עסק חברתי" –  מאחר והיא תייצר נכס מניב של מזומנים עבור כל עמותה שתצטרף לפעילות  - שתוכל להפנותם לחיזוק ותגמול לעובדים או להרחבת פעילות הליבה של העמותה.

החברה הינה ביוזמה ובבעלות של:

 1. אטלס ניהול השקעות חברתיות בע"מ – בראשות הרב אור בן שושן

 2. סלע שיכון, ייזום וניהול נדל"ן בע"מ – חברה בבעלות  ההסתדרות הלאומית בראשות גיל דמתי

 3. ציון גבאי – מנכ"ל לשעבר של הקרן לידידות ועמותת עלם.

מנכ"ל החברה הוא  אחד מהשותפים – ציון גבאי בעל הכרות עמוקה עם צרכי העמותות והמגזר השלישי ובעל הכרות אישית עם רוב המנכ"לים המכהנים היום בעמותות השונות.

החודשים הקרובים ינוצלו לגיוס העמותות השותפות, לבניית מערך הרכש המרכזי ובהמשך הדרך, להקמת מועדון הלקוחות.

לארגונים המייסדים ניסיון רב בהפעלת מיזמים חברתיים וכלכליים והם יספקו את כל התשתיות הארגוניות והטכנולוגיות הנדרשות – להצלחתה של החברה החדשה.

ינואר 2017

 

מצ"ב התוכן אותו יש להציג בקטלוג שלנו באתר החדש של חברתי

 

כמה הערות כלליות:

 1. לכל המוצרים והשירותים המתוארים כאן אנו לא מצרפים הצעת מחיר ספציפית וסופית, אותה ניתן לקבל בפנייה ישירה אלינו בכל ערוצי התקשורת.

 

 1. בימים הקרובים אנו נפתח קבוצת פייסבוק סגורה המיועדת למנכ"לים / מנהלי כספים / מנהלי רכש של כל העמותות שחתמו על הסכם שיתוף פעולה עם חברתי מועדון צרכנות בע"מ. לאחר פתיחת הקבוצה אנו נשלח הזמנה להצטרפות לקבוצה הסגורה. בקבוצה זו תוכלו למצוא את כל ההצעות המפורטות ואת כל הצעות המחיר הספציפיות והסופיות.

 

 1. כל המוצרים הרלוונטיים גם לעובדים והמתנדבים – ניתן להציע את אותה עסקה ואותם מחירים שאנו מציעים לעמותות והארגונים גם לעובדי ומתנדבי העמותה.

 

 

 1. רכבים בליסינג תפעולי מלא

 

רוב מכריע של העמותות משתמש במודל ליסינג תפעולי מלא עבור הרכבים שבשימוש העמותה.  זהו בד"כ הסכם לשלוש שנים, למימון מלא של כל הוצאות הרכב במשך שלוש שנות ההסכם, עם הגבלת קילומטרים לשנה – בין 25-30 אלף ק"מ בשנה. ככל שהעמותה צורכת יותר ק"מ בשנה – המחיר הבסיסי עולה בהתאם, ויש גם תשלום נוסף בגין כל ק"מ של חריגה ממספר הק"מ עליהם הוסכם בחתימה על ההסכם.

 

אנו הצלחנו להגיע להסכם שת"פ עם  2 חברות ליסינג גדולות ומוכרות ויש לנו הצעת מחיר אטרקטיבית וזולה יותר ממה שרוב העמותות משלמות כיום על רכבים מקבילים.

 

 1. רכבים במיני ליס

 

מודל שמתפתח לאחרונה ובו החברה מציעה רכבים שונים בהסדר של ליסינג מוגבל (למשל עד 20 אלף ק"מ בשנה, רק 2 טיפולים לאורך כל תקופת הליסינג, ללא שירותי נהגים, ללא רכב חלופי ועוד). מודל זה מקטין את העלות החודשית המקובלת בליסינג תפעולי מלא וניתן לקבל הצעה הזולה בכמה מאות שקלים בחודש אם מוותרים על  חלק מהשירותים הכלולים בליסינג תפעולי מלא.

יש לנו הצעה כזו – ונשמח להציגה לעמותות המעוניינות במודל זה.

 

 

 

 

 1. רכבים בליסינג מימוני

 

מודל זה מיועד לעמותות המעוניינות לרכוש את הרכבים ולקבל פריסה של התשלומים ל- 36 תשלומים. במודל זה החברה מציעה לחלק את עלות הרכב ל- 36 תשלומים, לעיתים מוסיפים ריבית מינימלית וזניחה למחיר הכולל. בתום 36 חודשים הרכב עבור לבעלות מלאה של העמותה. במודל זה כל הטיפולים השוטפים, הביטוחים ואגרות הרישוי חלות על העמותה ואינן חלק מהתשלום החודשי השוטף.

 

 

 1. דלק

 

אם יש לנו רכבים, אנו צריכים דלק. יש מספר חברות דלק בישראל המעניקות הנחה מסויימת ברכישת דלק באמצעות כרטיס תדלוק או התקן "דלקן". יש גם חברות המחייבות תשלום חודשי קבוע בגין השרות הזה – מה ששוחק לגמרי את ההנחה על מחיר הדלק בהסדר זה.

 

ההנחה מוגדרת במספר אגורות שאותן מפחיתים מהמחיר המלא והמפוקח של הדלק.

 

לנו יש הצעה מאחת החברות הגדולות ועם פריסה רחבה של תחנות ברחבי הארץ. בהסדר שלנו אין תשלום חודשי קבוע בגין השרות ומקבלים הנחה משמעותית מהמחיר המלא והמפוקח.

 

 1. ביטוחים

 

אנו בתהליך בניית שת"פ אסטרטגי עם אחת מחברות הביטוח  או סוכנות ביטוח גדולה שבה נציע חבילת ביטוחים מתאימים ורלוונטיים לצרכים המיוחדים של העמותות. כיום מוצרי הביטוח השונים אינם מותאמים במלואם לצרכים המיוחדים של עמותות וארגונים חברתיים. לעיתים אנו מוצאים עמותות בתת ביטוח או בביטוח יתר – ובשני המקרים זה מצב לא תקין לעמותה.

 

אנו נציע חבילת ביטוח המותאמת לצרכים של העמותות ולאופי הפעילות שלהן. הביטוחים שלנו יכללו:

 1. ביטוחי מבנה (משרדים, דירות, הוסטלים, מרכזי פעילות)

 2. ביטוח תכולה – ביטוח לכל התכולה הנמצאת במבנים השונים של העמותה

 3. ביטוח צד ג' – לבטח את הנזקים שיגרמו לכל אדם בגין פעילות העמותה, שאינו מועסק ע"י העמותה וכל נזק ברכוש שנגרם בעקבות פעילות העמותה.

 4. ביטוח חבות מעבידים – ביטוח לתביעות של עובדים במקרה של תאונה או רשלנות של העמותה

 5. ביטוח אחריות מקצועית- ביטוח לכל העובדים המקצועיים העוסקים בשרות וטיפול ישיר בלקוחות העמותה – בגין רשלנות בטיפול וגרימת נזקים ללקוחות העמותה

 6. ביטוח נושאי משרה – ביטוח נגד תביעות בגין רשלנות או טעויות של חברי הועד המנהל או בעלי תפקידים רשמיים בעמותה ( מנכ"ל, מנהל כספים, מנהלים בכירים הכפופים ישירות למנכ"ל)

 7. ביטוחים מיוחדים – פעילות אתגרית, יציאה לשטח לסדרות ארוכות, טיולים מורכבים הדורשים ביטוח מיוחד וכו'

 

 

 

 1. מחשבים ושירותי מיחשוב

מהפיכת הליסינג המיחשובי לישראל!

היום כבר לא צריך לרכוש תשתיות מחשוב יקרות, תוכנות, תקשורת, מחשוב ענן ושירותי תמיכה טכנית בנפרד. כבר לא צריך להתרוצץ, להתלבט, לאסוף הצעות מחיר ולהתקשר עם ספקים שונים.

עמדת עבודה מושלמת ומוכנה לפעולה במקום אחד!כולל מחשב  נייד/נייח, ציוד חומרה מתקדם, תוכנות בהתאמה אישית לצורכי העמותה, מחשוב ענן, תמיכה, אבטחה, שירות וליווי מקצועי לאורך כל הדרך.

פתרון מושלם לעמותות קטנות ובינוניות, בתשלום חודשי קבוע שמאפשר אורך נשימה ומונע הוצאה גדולה, חד פעמית, על רכישת המחשבים והציוד ההיקפי.

איך זה עובד?

אנו מציעים מגוון חבילות מחשוב מלאות ומקיפות, מוכנות לפעולה מיידית אשר עונות לעומק על צורכי העמותה.

אנו תופרים עבורך את עמדות העבודה האידיאליות, כולל פתרונות חומרה, תוכנה, ענן, תקשורת, אבטחה, עם נגישות מלאה לפתרונות המחשוב המובילים בשוק.
 

בנוסף, עומד לרשותך מרכז תמיכה ושירות המספק ליווי מקצועי של מומחי מחשוב.

העלות? ליסינג! נפרסת על פני 3 שנים לתשלום חודשי קבוע שקל לעמוד בו.
 

בסוף התקופה עמדת העבודה הכוללת את המחשב וכל אשר בו ? של העמותה. ניתן לקבל זיכוי כספי לטובת שדרוג והתקדמות לליסינג חדש, או לתרום את המחשבים למקומות אשר זקוקים להם.

 

 

 1. אוכל מוכן ושירותי קייטרינג

 

המון עמותות וארגונים חברתיים, חינוכיים, שיקומיים וטיפוליים (הוסטלים, פנימיות קטנות, מכינות קדם צבאיות, ישיבות קטנות, גרעיני התיישבות, מועדוניות, מסגרות לקשישים בקהילה ועוד)  כבר לא מבשלים במקום ומזמינים  אוכל מוכן במנות אישיות (חמגשיות) או בתפזורת להגשה במקום.

 

אנו יצרנו שת"פ עם מטבח מרכזי המבשל אלפי מנות ביום למסגרות שונות ולאירועים בקהילה. המטבח עומד בכל הסטנדרטים של משרד הבריאות גם במטבח וגם בשינוע של האוכל למקומות שונים ברחבי הארץ.

 

 

 

 

 

נשמח לתת לכם הצעה טובה ואיכותית יותר – אם אתם כיום מזמינים אוכל מוכן למסגרות שלכם, ברחבי הארץ.

 

כמו כן אנו ערוכים לספק אוכל מוכן  בחמגשיות ( או בתפזורת) למסגרות הנמצאות בשטח לפעילות של מספר ימים – מכינות קדם צבאיות, סדרות שטח של תנועות הנוער, טיולים של מסגרות חינוכיות, שבתות ואירועים מיוחדים ועוד.

 

 

 

 

מוצרי מזון יבש למטבחים מבשלים

 

 

לעמותות וארגונים שהחליטו לרכוש מוצרי מזון (יבשים, פירות וירקות, מוצרי חלב, בשר וכו') ולבשל במטבח מקומי (ולא להזמין אוכל מוכן) אנו נשמח לתת הצעה להספקת כל מוצרי המזון היבשים, עם מוצרים איכותיים, במחירים אטרקטיביים ובפריסה ארצית.

 

נסו אותנו...

 

 

 1. חבילות סלולר + מכשירי טלפון ניידים

 

רוב העמותות בישראל מספקות מכשיר טלפון סלולרי + חבילת שיחות, סמסים וכן חבילת גלישה.

 

כיום בשוק הפרטי משלמים מחירים זולים יחסית למה שהכרנו בעבר אבל למגזר העסקי והציבורי המחירים לא ירדו לרמה של השוק הפרטי.

 

אנו יצרנו שת"פ עם חברה תקשורת וירטואלית המתבססת על השירותים של חברת פלאפון ומציעה מחירים אטרקטיביים הקרובים מאוד למחירי השוק הפרטי בחבילה של שיחות וסמסים ללא הגבלה, וחבילת גלישה ב 3 רמות 6/8/10 ג"ב.

 

 

 1. השתלמויות / כנסים / נופש משפחות

 

רוב העמותות מקיימות,  בד"כ אחת לשנה, ימי השתלמות לעובדים / כנסים מקצועיים  מחוץ למשרד, על מנת ללמוד ולהשתלם ביחד, לחזק את תחושת השייכות, לתגמל את העובדים ולעיתים גם את המתנדבים של העמותה.

 

אנו נשמח להציע מקומות איכותיים, לא בתקופת השיא של המלונאות והתיירות, במחירים אטרקטיביים מאוד.

 

כמו כן עמותות היוצאות אחת לשנה לנופש משפחות לכל עובדי העמותה – אנו נשמח להציע חבילות אירוח למשפחות העובדים עפ"י צרכי העמותה ורמת המחיר שהעמותה מוכנה להשקיע בנופש משפחות.

 

 1. מכונות צילום / מדפסות / טונרים

 

רוב העמותות כיום קונות "שירותי הדפסה וצילום" – כלומר לא רוכשות מדפסות ומכונות צילום יקרות אלא משלמות לפי כמות הדפים שמדפיסים או מצלמים. בד"כ זה הסכם למספר שנים עם אחריות כוללת ושרות מלא לכל התקופה.

 

אנו נשמח להציע מחיר מוזל עבור כל עמוד מודפס או מצולם בשחור לבן / צבע.

נשמח גם להציע מחיר מוזל למדפסות קטנות לדיו שחור לבן / צבע.

 

 

 1. שירותי אטלס – ניהול שירותי השקעות חברתיות:

 

מערכת ניהול השקעות חברתיות של חברת אטלס לחיסכון בזמן חיפוש, מיקוד,ייעול משאבי הארגון הכלכליים והאנושיים.

 

1. המערכת היחידה בעולם אשר לה תמיכה מקצועית אנושית של מפתחי משאבים.

 

2. מאגר או רשימת כל העסקים בישראל להם אחריות תאגידית. 

 

3. מאגר קרנות מהארץ והעולם.

 

4. מאגר קולות קוראים ומכרזים.

 

5. דו לשוני. (אנגלית / עברית)

 

מערכת ניהול ההשקעות החברתיות של חברת אטלס מציעה מגוון מסלולים ועלויות תואמות צורך. 

 

למצטרפים למערכת באמצעות "חברתי מועדון צרכנות בע"מ"  תינתן ההטבה הבאה :

 

 • הנחה של כ 15% על מגוון כל המסלולים.

 • חבילת מיפוי ראשונית של 10 מקורות מימון.

 • פגישת ייעוץ והכוונה במרכז ההכשרות של אטלס.

 • שעת הדרכה לשימוש במערכת.

 © 2019 כל הזכויות שמורות לחברתי רכש וצרכנות | בנייה ועיצוב K & F